Принцип дії самого озонатора дуже простий. Озоновий генератор виробляє озон в газоподібному стані (O3). Озон вступає в реакцію з речовинами різного походження, усуваючи джерела неприємного запаху, що містяться в повітрі, осіли на стінах, продукції чи на обладнанні.

За своєю природою озон відноситься до найвищого класу небезпеки шкідливих речовин, саме тому його використання в місцях присутності людини має контролюватися спеціальними датчиками.

Система AirPlus1 – це запатентована розумна комплексна система, яка дозволяє управляти процесом озонування, задавати необхідні концентрації озону і часові рамки в кожному приміщенні окремо згідно норм і правил, моніторити і контролювати через інтернет всі необхідні показники в реальному часі або формувати статистику за період часу і найважливіше – моніторити результат, порівнювати «до» і «після».

AirPlus1 – це не просто скринька-озонатор або озонування «на вимогу», а комплексне рішення по принципу «розумного дому» для приватного або промислового об’єкта, яке постійно, еффективно і безпечно видаляє джерело неприємного запаху.

На відміну від шкатулки-озонатора, при роботі нашої системи людям і тваринам не потрібно залишати приміщення. Система буде налаштована так, що концентрація озону в приміщенні, де людина може залишатися до восьми годин без шкоди для здоров’я не буде перевищувати 0,1 мг/куб.м, що відповідає ГОСТ 12.1.005-88.
Як при будь-якій дезінфекції, важливо дотримуватися техніки безпеки і контролювати рівень озону в приміщенні, куди заходить або де працює людина. Високі концентрації озону здатні викликати серйозні пошкодження слизових.

✓ AirPlus1 усуває запах а не маскує його

✓ AirPlus1 не створює додаткових смаків чи запахів

✓ AirPlus1 знищує відомі мікроорганізми в 300-3000 разів швидше, ніж будь-які інші дезінфектори

✓ AirPlus1 не впливає на технологічні процеси

✓ AirPlus1 не залишає шкідливих побічних продуктів

✓ AirPlus1 вбиває всі існуючі форми мікробів

✓ AirPlus1 не змінює кислотність води і не видаляє з неї необхідні людині речовини

✓ AirPlus1 працює без використання хім.реагентів

✓ AirPlus1 можна застосовувати у всіх промислових секторах, пов’язаних з харчовими продуктами і напоями

AirPlus1 продовжує термін служби матеріалів і устаткування, таких як бетонні каналізаційні колектори, повітроводи, вентиляційне обладнання, жироуловлювачі і т.п. Наприклад, озон видаляє мікроорганізми з пор бетону, які викликають корозію бетону