ТОВ «МХД-УКРАЇНА»

ЄДРПОУ 43226000

Поштова адреса: 79049, м.Львів, А/С-10473

тел.: +380677997272 (+Viber, WhatsApp)

email: office@mhdukraine.com

www.mhdukraine.com

https://www.facebook.com/mhdukraine

https://www.instagram.com/mhdukraine/

Номер телефону, Viber, Facebook, Telegram, WhatsApp

ПРО КОМПАНІЮ

Підприємство ТОВ “МХД-УКРАЇНА”, створене в 2015 році в Україні і є офіційним преставником міжнародної компанії Airplus1, яка заснована у Великобританії і є постачальником послуг в області озонових розробок з головними ринками збуту в ЄС, Центральній та Східній Європі, США та інших країнах світу.

Наша компанія поставляє адаптовані інноваційні технологічні рішення для усунення неприємного запаху, знищення бактерій і вірусів, запобігання утворенню цвілі і грибка, і ліквідації потенційного шкідливого виділення газу в токсичних середовищах.

Ми пропонуємо рішення із застосуванням запатентованих озонових технологій. Рішення для кожного клієнта підбираються в індивідуальному порядку після проведення комплексної перевірки на об’єкті та оцінки потреб клієнта. Над розробкою інновацій Airplus1 трудиться команда, яка складається з інженерів-екологів, інженерів-електронників, інженерів-технологів, мікробіологів, фахівців в області озонових технологій та охорони навколишнього середовища. Конкретні технічні та технологічні рішення проходять перевірку у незалежних експертів і спеціалізованих лабораторіях. Результати аналізів, проведених в таких лабораторіях, доказово підтверджують ефективність рішень, пропонованих компанією Airplus1 нашим клієнтам.

Система озонування AIRPLUS1

Інтелектуальні технології озонування AirPLUS1 повністю автономні і не вимагають додаткової уваги персоналу. Робота систем озонування залежить від встановленого режиму і датчиків озону, які безперервно вимірюють концентрацію озону в повітрі або воді і передають ці дані в режимі реального часу в генератор озону. Генератор озону автоматично управляється за допомогою даних датчика, а настройки режиму управляються дистанційно. Всі дані про роботу системи озонування і дані про датчиках озону передаються в штаб-квартиру AirPLUS1 для додаткового моніторингу. Віддалений моніторинг і контроль роботи системи озонування також доступний для клієнтів.

  • ІННОВАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ

Використовуючи технічні знання, досягнення і досвід наших інженерів, Airplus1 розробляє унікальні креслення продукції для озонових генераторів (озонаторів). Наша продукція призначена,  для боротьби зі стійкими неприємними запахами і шкідливими газами, що виділяються в виробничих приміщеннях і на заводах по переробці/очищенні стічних вод, неприємними запахами в місцях зберігання сміттєвих баків в комерційних і житлових зонах, поліпшення санітарних умов в медичних центрах і лікарнях, а також місцях громадського користування, включаючи торгові центри і роздягальні спортзалів/тренажерних залів – місцях, що сприяють переносу бактерій і вірусів, а також виникнення запахів, котрі важко видаляються.

  • ВІДСУТНІСТЬ ХІМІКАТІВ

Використання каліброваних генераторів озону є природним, безпечним способом очищення нашого робочого простору і безлічі інших середовищ. Природні властивості озону знищують і вбивають бактерії без необхідності застосування хімічних аерозолів. Розробки Airplus1 не містять хімікатів, що забезпечує відсутність речовин, що забруднюють навколишнє середовище.

  • УСУНЕННЯ НЕПРИЄМНИХ ЗАПАХІВ

В результаті застосування рішень Airplus1 з області озонових технологій бактерії, які є причиною поганих запахів, знищуються, а разом з ними зникають і неприємні запахи. Крім того, що такі середовища є потенційним джерелом інфекції і хвороби, вони можуть мати негативний вплив на вартість нерухомості, незалежно від того, комерційного вона або житлового призначення, або це каналізаційна насосна станція, яка забруднює повітря в окрузі. Використовуйте рішення Airplus1, які допоможуть Вам усунути ці проблеми і підвищити рівень гігієни.